Książka pt. “Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla dzieci” Martyny Brody

Nowa publikacja pt. “Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla dzieci” Martyny Brody (https://www.taniaksiazka.pl/jestes-kims-wyjatkowym-relaksacje-dla-dzieci-martyna-broda-p-1357619.html), która przedstawia rozwiązania pomagające dziecku wyciszyć się przed snem lub po bardzo fascynujących zajęciach. Skupia się ona na rozładowaniu napięcia i radzeniu sobie ze stresem.

Co znajdziemy w treści?

Barwnie ilustrowane świadectwa pozwalają nam się zrelaksować również za pomocą praktycznych wskazówek dotyczących metod relaksacyjnych zawartych w książce. Służą one nie tylko odprężeniu, ale dodatkowo wzmacniają koncentrację, zmniejszają wrażenie niepokoju i wyrabiają wyobraźnię. Jest to również doskonała okazja do poprawy relacji w domu. Autorka czerpie informacje z różnych metod relaksacyjnych, a także medytacyjnych, wprowadzając dziecko w baśniowy świat wyobraźni pełen przygód, które mogłoby wymyślić nawet samo. Wszystko to zaczyna się od garści spokojnych, głębokich oddechów.

Główna wartość tej książki

Od jakiegoś czasu szukaliśmy produktu, który będzie uniwersalny w terapii dla młodszych i nastolatków. Czytając relaksacyjne świadectwa, maluch jest bezbłędnie wyciszony. Jest to zazwyczaj bardzo potrzebne podczas lekcji. Starsze dzieci, po wyciszeniu się wprost, z łatwością rozumieją informacje zawarte w opowiadaniach. Dawno nie mieliśmy tak wielu zachwyconych dzieci. Opowiadania zawarte w książeczce są bardzo ogólne. Doskonale nadają się dla wszystkich dzieci. Po chwili dotyczącej relaksu, możemy wynieść z nich całe mnóstwo dobrego dla siebie i świata.

Czym ta książka się jeszcze wyróżnia?


Książeczka “Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla dzieci” Martyny Brody pokazuje, że wielu z nas jest ważnych. Nie ma konkretnej osoby, bez której ten świat nie byłby taki sam. Jest to ważne w kontekście wspierania młodzieży i młodych ludzi. Od najmłodszych lat pokazujemy, jak radzić sobie z samym sobą i innymi. Dodatkowo jest to pozycja idealna nie tylko dla dzieci czy nastolatków, ale uważamy, że świetnie sprawdzi się również u dorosłych. W tym zabieganym świecie warto chyba przemieszkać sam na sam z samym sobą. Wchodzić głęboko w siebie, aby zobaczyć to ukryte dziecko w sobie. Powiedzieć sobie, że jest się kimś wyjątkowym. Dlaczego więc nie miałby kierować ich do siebie? Dbanie o siebie jest niezwykle istotne. Dziecko, widząc troskliwego rodzica, wie, że to nietknięte i dobre. Sama książka jest napisana fenomenalnie. Nie musi razić w oczy, a także zachęca do obserwacji.